Vozík VARIOfit pro těžké náklady - se čtyřmi bočnicemi, 1600 x 800 mm, nosnost 1200 kg


Popis produktu
- nosnost 1200 kg
- obzvlášť stabilní ocelová konstrukce
- mnohostranné použití, nástavby umožňují sestavit několi variant vozíků
Velmi robustní ocelový nosný rám, lakovaný práškovou modrou barvou RAL5010, ložná výška 305 mm. 4 rohové kapsy pro uchycení klanic nebo čelních a bočních stěn. Dvě pevné a dvě otočné kolečka s ochranou pro nohy a centrální brzdou EasySTOP ovládanou na boční a čelní straně vozíku, kuličková ložiska, hliníkové ráfky, obruče z elastické gumy.
- pojízdný ocelový rám s podlahou z bukové překližky tl. 30 mm
- se dvěma čelními stěnami s madly, výška stěn 800 mm
- se dvěma nasazovacími bočními stěnami
Parametry
| ložná plocha d x š | 1600 x 800 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1600 x 800 |
| hmotnost | 97 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1940 mm |
| vnější šířka | 880 mm |
| výška plošiny | 305 mm |



