Bezpečnostní skříň na kyseliny a louhy, příruční, v x š x h: 600x590x570 mm


Popis produktu
- certifikát GS
- dvouplášťové provedení stěn a dveří
Vnitřní korpus ze speciálních nekovových materiálů pokrytých melaminem o vysoké chemické odolnosti, vnější korpus z kvalitního ocelového plechu s epoxidovaným povrchem v barvě světle šedé RAL7035. Dodatečné umělohmotné těsnění dveří zabraňuje unikaní nebezpečných a agresivních výparů do pracovních místností. Skříně jsou vybavené výsuvnými policemi o nosnosti 25 kg, každá s vyjímatelnou záchytnou vanou 430 x 475 mm o objemu 15 l z chemicky odolného polyetylénu. Dveře jsou vybavené cylindrickým zámkem, kovové kování je umístěné mimo úložný prostor a tím chráněné před agresivními výpary z uskladněných látek.
Příruční, nízká skřínka, která je určena pro umístění např. pod pracovním stolem, se dvěma výsuvnými policemi. Větrací otvory jsou umístěné v zadní stěně, včetně nátrubku o pr. 50 mm pro připojení odsávacího ventilátoru.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 36 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 25 kg |
| počet polic | 2 ks |
| záchytný objem | 15 l |
| hloubka | 570 mm |
| šířka | 590 mm |
| vnitřní hloubka | 550 mm |
| vnitřní šířka | 485 mm |
| vnitřní výška | 560 mm |
| výška | 600 mm |






