Bezpečnostní skříňka na hořlaviny 30 min., 1 zásuvka, v x š x h: 630x1100x550 mm


Popis produktu
Skříňka pro bezpečné skladování hořlavin, chemikálií a jiných látek ohrožující životní prostředí v blízkosti použití např. pod pracovním stolem.
Ocelová stabilní konstrukce s protipožární izolací a plastovým povlakem – standardně v barvě světle šedé RAL7035. V zadní stěně skříně přípojka na připojení odsávání vzduchu (vnější průměr 75 mm).
Pro lepší přistup k uloženým nádobám ze shora jsou nízké skříňky standardně vybavené jednou nebo dvěma oddělenými výsuvnými záchytnými vanami (podle StawaR) na kuličkových, tichých pojezdech. Zásuvky lze nechat otevřené v libovolné pozici a jsou vybavené samočinnou pojistkou, která se uzavře v případě požáru. Zavírání cylindrickým zámkem.
Vybaveno kolečky (a soklovým panelem) pro snadný pohyb a integrovanými brzdami pro upevnění skříně na místě.
- požární odolnost 30 min. podle normy EN 14470-1
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 120 kg |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet zásuvek | 1 ks |
| objem policové vany | 26 l |
| požární odolnost | 30 min. |
| hloubka | 500 mm |
| hloubka zásuvky | 442 mm |
| světlá výška | 470 mm |
| šířka | 1100 mm |
| šířka zásuvky | 930 mm |
| výška | 630 mm |




