Zasouvací vozík VARIOfit pro dlouhé předměty, 880 x 447 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- pro úsporu místa lze vozíky do sebe zasunovat
- nosný rám svařený z ocelových trubek, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě otočné kolečka s brzdou a dvě pevné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu, otočné kolečka s ochranou pro nohy VARIOfit®
- naklápěcí ložná plocha z vodovzdorné překližky s protiskluzovou povrchovou úpravou v rámu z ocelové trubky
Parametry
| ložná plocha d x š | 880 x 445 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 29 kg |
| nosnost | 400 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 950 mm |
| vnější výška | 955 mm |
| vnitřní šířka | 640 mm |







