Regálový vozík s nosnými rameny VARIOfit, jednostranný, 12 ramen, šířka 840-3200 mm


Popis produktu
- ocelová svařovaná konstrukce s plynule nastavitelnou šířkou vozíku a plynule nastavitelnou výškou nosných ramen, vyrovnání pomocí měřítka
- povrchová úprava práškovým lakem RAL5010 nebo RAL7016
- čtyři otočná kolečka s šedými obručemi (šedá guma nešpiní podlahu) na kuličkových ložiskách
- z toho dvě kolečka s brzdou a ochranou pro nohy VARIOfit® a jedno s aretaci směru
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| provedení | jednostranný |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 3200 x 800 |
| hmotnost | 76,5 kg |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost ramene | 20 kg |
| počet nosných ramen | 12 ks |
| počet podlaží | 5 ks |
| počet stojin | 3 ks |
| hloubka | 800 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| šířka max. | 3200 mm |
| šířka min. | 840 mm |
| výška celkem | 1800 mm |














