Ohradová paleta kovová, profesionální, 1200x800 mm, 1500 kg, 1 sklopná bočnice, na nohách, modrá RAL5010

Popis produktu
- robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu s vrubami, které zaručují tuhost a vysokou nosnost palet
- 1 boční podélná stěna je v polovině sklopná
- boční stěny s horním celoobvodovým, zesíleným okrajem
- palety jsou stohovatelné
- vhodné pro manipulaci paletovým vozíkem (podjezdová výška 100 mm) nebo jeřábem - rohové sloupky s jeřábovými oky
- standardně lakované syntetickým lakem
Konstrukční prvky:
sloupky - plech 3,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
boční stěny - plech 1,5 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| boční stěny | plné, jedna stěna sklopná |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 64 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| stohovatelnost | 11 ks |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 840 mm |








