Ohradová paleta kovová, vodotěsná, 1200x800 mm, 1500 kg, na 4 nohách, modrá RAL5010

Popis produktu
Na sběr materiálů a zásob, vodotěsné.
- stohovatelné až 7krát
- vodotěsně svařovaná konstrukce z ocelového plechu
- hladké dno a boční stěny s horním celoobvodovým, zesíleným okrajem
- vhodné pro manipulaci paletovým vozíkem (podjezdová výška 100 mm) nebo jeřábem - rohové sloupky s jeřábovými oky
- standardně lakované syntetickým lakem
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| boční stěny | plné |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 77 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| stohovatelnost | 7 ks |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 840 mm |
| výška | 600 mm |
| výška stohovací | 536 mm |










