Zesílená skříň se schránkami na osobní věci, 4x5 schránek, v x š x h: 780x750x200 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- zesílená konstrukce z plechu tl. 2 mm
- vhodné pro uložení osobních hodnotnějších předmětů jako doklady, mobily, mp3, fotoaparáty atd.
- průsvit dvířek 150x120 mm, cylindrický jednobodový zámek se dvěma klíčí
- dno každé schránky vyložené tenkým filcem chránícím uložené předměty před poškrábáním
- v zadní stěně otvory pro ukotvení ke zdi
- standardně lakované práškovým lakem v barvě světle šedé RAL7035
Různé barvy na vyžádání. Prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 59 kg |
| počet schránek | 20 ks |
| počet schránek ve sloupci | 5 ks |
| hloubka | 200 mm |
| šířka | 750 mm |
| výška | 780 mm |










