Nádoba na tříděný odpad, vhazovací klapka zelená (sklo), vnitřní pozinkovaná nádoba - objem 80 l

Popis produktu
- s pozinkovanou vnitřní nádobou
- různobarevné vhazovací klapky
Vyrobeno z ocelového plechu a lakované práškovým lakem v barvě světle šedé RAL7035. Šikmá stříška zabraňuje hromadění odpadků na nádobě. Samozavírací klapky omezují šíření zápachu z odpadků a esteticky uzavírají celou nádobu: klapky dodáváme v různých barvách podle druhu tříděného odpadu. Nádoby umožňují sběr odpadu do pozinkovaných plechových nádob o rozměrech 700 x 300 x 400 mm. Přístup k nádobě je velmi pohodlný přes čelní křídlové dveře zavírané otáčecí závorou s možností uzavření visacím zámkem.
Pro lepší orientaci lze nalepit na dveře barevný piktogram. Samolepicí etiketa s piktogramem je součástí dodávky.
Pro jednodušší vyprázdnění a udržení čistoty doporučujeme do nádoby vložit igelitový pytel 100 – 120l.
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | pozink |
| objem | 80 l |
| hloubka | 450 mm |
| šířka | 355 mm |
| výška | 1072 mm |











