Plastový koš s nožním pedálem, objem 28 l, bílý

Popis produktu
- vyrobené z bílého hladkého plastu
- s nožním pedálem
- s vyjímatelnou plastovou nádobou
- možnost použití jednorázových sáčků na odpadky
Vyrobené z bílého hladkého plastu, vybavené vyjímatelnou plastovou nádobou, možnost použití jednorázových sáčků na odpadky.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | plast |
| objem | 28 l |
| hloubka | 325 mm |
| šířka | 375 mm |
| výška | 520 mm |




