Nástěnný popelník z hliníku, kulatý, šíkmý, výška 480 mm

Popis produktu
- praktické vyprazdňování
- pro vnitřní i venkovní použití
Vyrobeno z leštěného hliníku pro použití na veřejných prostranství. Praktické vyprazdňování otevřením spodní klapky trojhranným klíčem.
Klíč a šrouby pro přišroubování ke zdi jsou součásti dodávky.
Parametry
| konstrukční materiál | hliník |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 2 l |
| hloubka | 108 mm |
| šířka | 80 mm |
| výška | 480 mm |







