Bezpečnostní skříň pro hořlaviny/kyseliny/louhy, 1968x1200x615 mm, 6 zásuvek, 6 vysuvných polic s vanou, barva šedá


Popis produktu
Kombinované skříně umožňují společné skladování hořlavin, kyselin a louhů v jedné bezpečnostní skříni, odtahované pouze jedním společným průduchem o průměru 75 mm. Vnější korpus z kvalitního ocelového plechu s epoxidovaným povrchem v barvě světle šedé RAL7035. Stavěcí patky pro srovnání skříně do vodorovné polohy.
Levá strana skříně slouží pro uložení hořlavin, má protipožární odolnost 90 minut a je testována dle normy EN 14470-1.
Tato část je opatřena skládacími dveřmi. Pro pohodlné zaskladňování a vyskladňovaní lze dveře zaaretovat v otevřené poloze. Dveře se automaticky uzavřou cca za 60 s po jejich otevření. Dveře jsou opatřeny válcovým zámkem. V případě požáru je zaručeno samočinné uzavření dveří prostřednictvím zabudované tavné pojistky. Standardní vnitřní vybavení jsou přestavitelné police (rozteč 32 mm) o nosnosti 75 kg a spodní záchytná vana o objemu 22 l nebo zásuvky z plným výsuvem jako ocelové záchytné vany o objemu 5l, nosnosti 25 kg a rozměrech 345 x 500 x 50 mm.
Pravá strana skříně je určená pro ukládání louhů a kyselin. Vnitřní korpus je vyhotoven ze speciálních nekovových materiálů pokrytých melaminem o vysoké chemické odolnosti. Dodatečné umělohmotné těsnění dveří zabraňuje unikání nebezpečných a agresivních výparů do pracovních místností. Je rozdělená na dva oddělené úložné prostory, v jedné schránce mohou být uchovávané kyseliny a ve druhé louhy. Každá se samostatnými dveřmi a vybavená dvěma výsuvnými policemi o nosnosti 25 kg, každá s vyjímatelnou záchytnou vanou 430 x 475 x 80 mm o objemu 15 l z chemicky odolného polyetylénu. Dveře jsou vybavené cylindrickým zámkem, kovové kování je umístěné mimo úložný prostor a tím chráněné před agresivními výpary z uskladněných látek.
Vnitřní vybavení:
levá strana: 6 ocelových zásuvek
prává strana: 6 výsuvných polic z PE vanou
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 420 kg |
| počet zásuvek | 12 ks |
| hloubka | 615 mm |
| šířka | 1200 mm |
| vnitřní hloubka | 520 mm |
| vnitřní šířka | 1050 mm |
| vnitřní výška | 1740 mm |
| výška | 1968 mm |














