Velký skládací přepravník z polyetylenu, perforované stěny, 1200 x 1000 x 1000 mm, na kolečkách

Popis produktu
- ISO a EUR rozměry
- stohovatelné
- přepravníky jsou určené pro uskladnění a přepravu balených a volně ložených produktů
- jejich předností je úspora při přepravě a skladování prázdných složených přepravníků
- po složení mají výšku jen 420 mm
- vyrobené z vysokotlakového polyetylenu HD-PE, odolného nárazům a atmosférickým podmínkám
- standardně v barvě šedé
Stěny a dno přepravníků jsou plné nebo děrované. Přepravníky dodáváme v provedení na čtyřech nohách, kolečkách nebo na ližinách pro použití v paletových regálech. Přepravníky bez koleček lze i s víkem stohovat.
- stěny a dno přepravníků jsou děrované
- stěny jsou sklopné i vyjímatelné
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| podstavec | na kolečkách |
| provedení | děrované stěny a dno |
| hmotnost | 49 kg |
| nosnost | 250 kg |
| stohovací nosnost | 3750 kg |
| objem | 900 l |
| vnější délka | 1200 mm |
| vnější šířka | 1000 mm |
| vnější výška | 1000 mm |
| vnitřní délka | 1110 mm |
| vnitřní šířka | 910 mm |
| vnitřní výška | 820 mm |
| výška ve složeném stavu | 420 mm |






