Drátěný koš, stohovatelný, dxšxv: 815x565x525 mm, velká oka 27x55 mm

Popis produktu
Stohovatelné koše a bedny představují robustnost, přehled a vysokou nosnost pro výrobu, dílnu i skladování materiálu.
Z ocelového drátu, pozinkováno, každé překřížené místo je bodově svařované. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.
Celoobvodový úchopný rám.
Parametry
| velikost ok - boční stěny | 27 x 55 mm |
| velikost ok - dno | 30 x 30 mm |
| nosnost | 75 kg |
| stohovací nosnost | 300 kg |
| vnější délka | 815 mm |
| vnější šířka | 565 mm |
| vnější výška | 525 mm |
| vnitřní výška | 470 mm |







