Drátěný koš, stohovatelný, dxšxv: 465x365x240 mm, malá oka 22x25 mm

Popis produktu
Stohovatelné koše a bedny představují robustnost, přehled a vysokou nosnost pro výrobu, dílnu i skladování materiálu.
Z ocelového drátu, pozinkováno, každé překřížené místo je bodově svařované. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.
Sklopné rukojeti.
Parametry
| velikost ok - boční stěny | 22 x 25 mm |
| velikost ok - dno | 25 x 25 mm |
| hmotnost | 6,3 kg |
| nosnost | 50 kg |
| stohovací nosnost | 300 kg |
| vnější délka | 465 mm |
| vnější šířka | 365 mm |
| vnější výška | 240 mm |
| vnitřní výška | 210 mm |







