Drátěný koš s manipulačním otvorem, stohovatelný, dxšxv: 515x405x300 mm, malá oka 25x28 mm

Popis produktu
Stohovatelné koše a bedny představují robustnost, přehled a vysokou nosnost pro výrobu, dílnu i skladování materiálu.
Z ocelového drátu, pozinkováno, každé překřížené místo je bodově svařované. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.
Manipulační otvor na jedné čelní straně, 1 sklopná rukojeť.
Parametry
| velikost ok - boční stěny | 25 x 28 mm |
| velikost ok - dno | 25 x 25 mm |
| hmotnost | 6,6 kg |
| nosnost | 70 kg |
| stohovací nosnost | 420 kg |
| vnější délka | 515 mm |
| vnější šířka | 405 mm |
| vnější výška | 300 mm |
| vnitřní výška | 270 mm |







