Drátěný koš s manipulačním otvorem, stohovatelný, dxšxv: 615x455x400 mm, malá oka 25x27 mm

Popis produktu
Stohovatelné koše a bedny představují robustnost, přehled a vysokou nosnost pro výrobu, dílnu i skladování materiálu.
Z ocelového drátu, pozinkováno, každé překřížené místo je bodově svařované. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.
Manipulační otvor na jedné čelní straně, 1 sklopná rukojeť.
Parametry
| velikost ok - boční stěny | 25 x 55 mm |
| velikost ok - dno | 25 x 25 mm |
| hmotnost | 9 kg |
| nosnost | 90 kg |
| stohovací nosnost | 450 kg |
| vnější délka | 615 mm |
| vnější šířka | 455 mm |
| vnější výška | 400 mm |
| vnitřní výška | 370 mm |







