Drátěný koš s manipulačním otvorem, stohovatelný, dxšxv: 815x565x525 mm, malá oka 28x28 mm

Popis produktu
Stohovatelné koše a bedny představují robustnost, přehled a vysokou nosnost pro výrobu, dílnu i skladování materiálu.
Z ocelového drátu, pozinkováno, každé překřížené místo je bodově svařované. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.
Manipulační otvor na jedné čelní straně, celoobvodový úchopný rám.
Parametry
| velikost ok - boční stěny | 28 x 28 mm |
| velikost ok - dno | 30 x 30 mm |
| hmotnost | 15 kg |
| nosnost | 100 kg |
| stohovací nosnost | 400 kg |
| vnější délka | 815 mm |
| vnější šířka | 565 mm |
| vnější výška | 525 mm |
| vnitřní výška | 470 mm |







