Zvedací břemenový magnet NEO, nosnost 1000 kg

Popis produktu
- abnormální magnetická síla díky magnetům High-Energy Neodymium
- bezpečnostní koeficient 3
- robustní přepínací páka a bezpečnostní zámek
Univerzální magnet pro manipulaci s plochým a kruhovým materiálem. Masivní ocelová konstrukce pro použití i v náročných provozech. Zvedací kapacita se liší podle materiálu, tloušťky a kvality povrchu zvedaného břemene, i při vzduchové mezeře je zajištěna vysoká upínací síla. Ergonomické ovládání magnetu jednou rukou. Snadná údržba. Pracovní teplota do 80°C.
Průměr min. / max. pro kruhový materiál: 100/300 mm.
Parametry
| hmotnost | 40 kg |
| nosnost - kruhový materiál | 500 kg |
| nosnost - plochý materiál | 1000 kg |
| nosnost testovaná | 3200 kg |
| délka | 306 mm |
| průměr oka | 20 mm |
| šířka | 146 mm |
| výška celkem | 236 mm |





