Nízký etážový vozík VARIOfit s třemi bočními stěnami, tři police, 850 x 500 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů
- přišroubované čelní stěny z ocelové trubky, závěsné boční stěny
- výplň stěn z drátěné mřížky, oka 120x120 mm
- lakované práškovou barvou
- 1 pozinkovaná šroubovaná spojovací tyč čel
- jedna čelní stěna je osazena madlem
- ložná plocha a police z desky MDF s dekorem
- police volitelně závěsné v rastru 120 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 59 kg |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1040 mm |
| vnější šířka | 525 mm |
| výška celkem | 1180 mm |
| výška rámu | 925 mm |
Dokumenty
bez DPH













