Stolní vozík VARIOfit s bočním madlem, 2 police, 2000 x 800 mm, nosnost 1000 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky
- lakované práškovou modrou barvou RAL5010
- ložné plochy z vodovzdorné překližky, s povrchovou protiskluznou úpravou
- dvě pevné a dvě otočné kolečka s hliníkovými ráfky, kuličkovými ložisky, obruče z plné elastické gumy
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- světlá výška: 595 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1995 x 800 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 2000 x 800 |
| hmotnost | 95,5 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 500 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 2190 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| výška celkem | 925 mm |










