Antistatický Stolní vozík VARIOfit, 3 police, 850 x 500 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Vozíky ESD jsou určeny pro vybavení provozů v elektronickém průmyslu, kde je potřeba zamezit hromadění statického náboje a předcházet vytváření elektrostatických výbojů, které mohou poškodit citlivá elektronická zařízení.
- svařovaný vozík VARIOfit z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- ložné plochy jsou z elektricky vodivých dřevotřískových desek světle šedé barvy uložených v ocelovém rámu s přesahem 10 mm
- nosnost police 80 kg
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z elektricky vodivé, šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 835 x 490 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 38 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 975 mm |
| vnější šířka | 525 mm |
| výška celkem | 1010 mm |





