Antistatický policový vozík VARIOfit, 3 police, 1200 x 800 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Vozíky ESD jsou určeny pro vybavení provozů v elektronickém průmyslu, kde je potřeba zamezit hromadění statického náboje a předcházet vytváření elektrostatických výbojů, které mohou poškodit citlivá elektronická zařízení.
- svařovaný vozík VARIOfit z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- ložné plochy jsou z elektricky vodivých dřevotřískových desek světle šedé barvy
- police závěsné, v ocelovým úhelníkovým rámu
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z elektricky vodivé, šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- výška mezi policemi 260 mm
Parametry
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 76 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1260 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| výška celkem | 986 mm |







