Dílenský stůl KOMBI, d x h x v: 1500x700x880 mm, 1 x skříňka, barva modrá RAL5012


Popis produktu
Standardní pracovní deska z bukové spárovky o tl. 40 mm
- se sraženými horními hranami a z vnějšku ošetřená roztokem lněné fermeže a přísad
Podnože – robustní ocelová konstrukce lakovaná kvalitním práškovým lakem
Skříňky – svařovaná konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
Zásuvky mají plné masivní výsuvy 100% s kuličkovými ložisky
- nosnost zásuvek 80 kg
- jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Dvířka s jednobodovým zamykáním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- jsou vybavená pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání v odemčené poloze
- technické provedení umožňuje změnu otevíraní z pravého na levé
Stoly KOMBI dodáváme v demontovaném stavu, tzn. pracovní deska není spojená s podnožím popř. skříňkou.
Montáž je velmi jednoduchá, jelikož v desce jsou už namontované speciální čepy – závrtné matice, do kterých se jen zašroubují klasické metrické šrouby.
Vybavení
1x Noha, podnoží pevné
1x Zásuvková dílenská skříňka:
dvířka vysoká 750 mm s křídlovými dveřmi
2 x police, přestavitelné po 25 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 74 kg |
| nosnost | 1100 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| hloubka | 700 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 1500 mm |
| šířka zásuvky | 459 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 880 mm |











