Podvozek pod nádoby a palety VARIOfit, 1210 x 1010 mm, výška 283 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- pro nádoby, palety, kontejnery, přepravníky i ohradové palety
- ocelová konstrukce, rám s příčníky
- robustní svařovaná konstrukce VARIOfit z ocelových úhelníků
- lakovaná modrou práškovou barvou RAL5010, odolnou proti mechanickému poškození
- rám je v rozích vybaven jeřábovými úchyty
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na hliníkových ráfcích s kuličkovými ložisky
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| ložná plocha d x š | 1210 x 1010 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 1000 |
| nosnost | 500 kg |
| ložná výška | 283 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1270 mm |
| vnější šířka | 1070 mm |
| vnější výška | 350 mm |
bez DPH













