Dílenská skříňka KOMBI, v x š x h: 840 x 731 x 780 mm, 1 x dvířka, barva modrá RAL5012


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu, práškově lakovaná
Dvířka s jednobodovým zamykáním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- jsou vybavená pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání v odemčené poloze
- technické provedení umožňuje změnu otevíraní z pravého na levé
Vybavení:
1 skříňka s dvířky 750 mm
a 2x police, přestavitelné v rastru 25 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 46 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 0 ks |
| hloubka | 780 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 731 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| výška | 840 mm |









