Rudl VARIOfit, na pneumatiky, nosnost 200 kg, výška 1275-1900 mm, opěrná kolečka, kola bantamová


Popis produktu
- pro přepravu pneumatik o průměru 540 – 820 mm
- vybaven pákovým systémem s plynovými písty pro nastavení spodních nabíracích držáků (otevření čelistí a sevření na rozměr přepravovaných pneumatik)
- konstrukce z ocelových trubek
- velké madlo pokryté měkkým plastem pro lehké řízení
- díky speciálnímu vytvarování osy kol se těžiště břemene nachází blíže středu koleček a tím se ulehčuje nadzvednutí pneumatik
- konstrukce lakovaná práškovou barvou v kombinaci modrá RAL5010 a červená RAL3020
- kola s kvalitními kuličkovými ložisky
Na konstrukcí rudlů poskytujeme standardní záruku 3 roky, na opotřebitelné díly jak plynové písty, pneumatiky je záruka 12 měsíců.
- bantamové pneumatiky 260x85 mm, plechové disky kol s kuličkovými ložisky a plastovým krytem
- teleskopický výsuvný rám, s aretací ve 4 stupních, lze naložit až 8 pneumatik šířky 245 mm
- navíc 2 sklopná otočná kolečka
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | bantamová |
| konstrukční materiál | ocel |
| hmotnost | 27 kg |
| nosnost | 200 kg |
| hloubka | 740 mm |
| vnější šířka | 705 mm |
| výška celkem | 1900 mm |
















