Rudl VARIOfit, ocelový na nábytek, nosnost 250 kg, lopata 360 x 330 mm, kola z plné gumy


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelových trubek
- lopata z ocelového plechu
- lakované práškovou barvou s vysokou odolností
- ergonomické rukojeti s ochranou dlaně před poraněním
- ocelová lopata s protiskluzným povrchem zabraňuje sklouznutí transportovaného předmětu
- opěrný rám je opatřen tlustostěnným měkkým a průhledným potahem, který chrání nábytek před mechanickým poškozením
- rám s ohnutými příčnými vzpěrami, horní rovná
- obruče kol z plné gumy 260x65 mm
- kola na speciálním plastovém disku s kuličkovými ložisky a plastovým krytem
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | plná guma |
| konstrukční materiál | ocel |
| lopata Š×H | 360 × 335 mm |
| hmotnost | 19,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| šířka | 620 mm |
| výška | 1400 mm |













