Rudl VARIOfit, ocelový s kluznými ližínami, nosnost 250 kg, lopata 480 x 300 mm, kola z plné gumy


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelových trubek
- lopata z ocelového plechu
- lakované práškovou barvou s vysokou odolností
- ergonomické rukojeti s ochranou dlaně před poraněním
- vyměnitelné plastové ližiny jsou vedeny podél kluzné části trubek
- obruče kol z plné gumy 260x65 mm
- kola na speciálním plastovém disku s kuličkovými ložisky a plastovým krytem
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | plná guma |
| konstrukční materiál | ocel |
| lopata Š×H | 480 × 300 mm |
| hmotnost | 22 kg |
| nosnost | 250 kg |
| šířka | 570 mm |
| výška | 1310 mm |











