Zásuvková dílenská skříňka, v x š x h: 1215 x 1037 x 630 mm, 5 x zásuvka, 1x skříňka, barva zelená RAL6011


Popis produktu
- konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky, nosnost zásuvek 80 kg
- zásuvky jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
- dvířka s jednobodovým zamykáním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- dvířka jsou vybavená pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání v odemčené poloze
- technické provedení umožňuje změnu otevíraní z pravého na levé
Vybavení:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 150 mm
1x skříňka s dvířky 550 mm
a 1x police, přestavitelné v rastru 25 mm
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnost | 111 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 630 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 1037 mm |
| šířka zásuvky | 918 mm |
| výška | 1215 mm |



























