Zásuvková dílenská skříňka, v x š x h: 990 x 1037 x 630 mm, 4 x zásuvka, barva modrá RAL5012


Popis produktu
- konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky, nosnost zásuvek 80 kg
- zásuvky jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Vybavení:
1x zásuvka 100 mm
1x zásuvka 200 mm
2x zásuvka 300 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 97 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 4 ks |
| hloubka | 630 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 1037 mm |
| šířka zásuvky | 918 mm |
| výška | 990 mm |

























