Kontrolní pracoviště š x h x v: 1800x800x2030 mm, 5x zásuvka, 2x skříňka, barva dvířek modrá RAL5012


Popis produktu
Bočnice horní části jsou opatřené bezpečnostním tvrzeným sklem, přední část je uzavíratelná hliníkovou roletou s mechanickým navíjecím mechanismem. Roleta je zakončená hliníkovým madlem s integrovaným rozvorovým zámkem. Zadní stěna je perforovaná s možností použití držáku závěsného sytému Q-SYSTEM.
Spodní část je vybavená zásuvkami a skříňkou. Zásuvky mají výsuv 100%, nosnost 80 kg a rozměr 459x459 mm. Spodní část je konstrukčně stejná jako modulární pracovní stoly a lze je vybavit veškerým příslušenstvím, navíc jsou v zadní stěně umístěné větrací otvory.
Pracovní plocha je z laminované dřevotřísky tl. 28 mm s průchodkami pro kabeláž.
Výška pracovní plochy je 865 mm.
Standardní barevné provedení: korpus světlé šedý RAL7035 a dvířka a čela zásuvek v barvách RAL.
2 x skříňka 600 mm, 2x police
1 x zásuvka 75 mm
2 x zásuvka 100 mm
1 x zásuvka 125 mm
1 x zásuvka 200 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 235 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| hloubka | 800 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 1800 mm |
| šířka zásuvky | 459 mm |
| výška | 2030 mm |
bez DPH


























