Pracovní židle NEO, luxusní, vysoká, s opěrným kruhem a područkami, látka červená


Popis produktu
- plynulá regulace výšky sedáku pomocí plynového, pružného pístu
- výškově přestavitelný opěrný kruh pro nohy
Chromovaný povrch – estetický a nenáročný na údržbu
Potah z kvalitní látky Basic: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| područky | ano |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| hloubka sedáku | 460 mm |
| šířka sedáku | 490 mm |
| výška sedáku max. | 880 mm |
| výška sedáku min. | 620 mm |











