Plastová přepravka Euro200, 600 x 400 x 200 mm, mřížkové stěny, barva modrá.

Popis produktu
Vyrobené z kvalitního PP, vhodného pro potravinářské účely, teplotně odolné v rozsahu -40°C do +60°C.
V provedení mřížkové stěny a dno, s otvory na ruce.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 1,5 kg |
| nosnost | 25 kg |
| objem | 39 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 200 mm |
| vnitřní délka | 565 mm |
| vnitřní šířka | 367 mm |
| vnitřní výška | 197 mm |










