Skladová bedna StockBox, 400 x 300 x 250 mm, barva žlutá

Popis produktu
- velmi robustní, stohovatelné bedny z polypropylenu, vhodné pro potraviny
- dodatečné žebrování bočních stěn, které vyztužuje celou bednu a zároveň umožňuje stohovaní
- teplotně odolné v rozsahu -10°C do +60°C
Bez otvorů na ruce.
Parametry
| barva | žlutá ![]() |
| držadla | zavřené |
| hmotnost | 1,3 kg |
| nosnost | 30 kg |
| vnější délka | 400 mm |
| vnější šířka | 300 mm |
| vnější výška | 250 mm |
| vnitřní délka | 335 mm |
| vnitřní šířka | 255 mm |
| vnitřní výška | 245 mm |










