Skladová bedna StockBox, 600 x 400 x 300 mm, barva bílá

Popis produktu
- velmi robustní, stohovatelné bedny z polypropylenu, vhodné pro potraviny
- dodatečné žebrování bočních stěn, které vyztužuje celou bednu a zároveň umožňuje stohovaní
- teplotně odolné v rozsahu -10°C do +60°C
S otvory na ruce.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 2,7 kg |
| nosnost | 50 kg |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 300 mm |
| vnitřní délka | 540 mm |
| vnitřní šířka | 345 mm |
| vnitřní výška | 295 mm |










