Skladová bedna StockBox, 800 x 600 x 450 mm, barva bílá.

Popis produktu
- velmi robustní, stohovatelné bedny z polypropylenu, vhodné pro potraviny
- dodatečné žebrování bočních stěn, které vyztužuje celou bednu a zároveň umožňuje stohovaní
- teplotně odolné v rozsahu -10°C do +60°C
S otvory na ruce.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 7,2 kg |
| nosnost | 150 kg |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 450 mm |
| vnitřní délka | 710 mm |
| vnitřní šířka | 520 mm |
| vnitřní výška | 440 mm |










