Lehký dvoukolový vozík, drátěný, nosnost 80 kg, kola z plné gumy pr. 200 mm.

Popis produktu
Dvoukolové ruční vozíky na přepravu zboží a materiálu najdou všestranné využití ve všech provozech.
- nosná konstrukce s ocelových trubek s výplní z drátěného pletiva
- povrchová úprava práškovou modrou barvou
Parametry
| druh kol | plná guma |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 9 kg |
| nosnost | 80 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 1070 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 584 mm |
| vnitřní délka | 600 mm |
| vnitřní šířka | 400 mm |
| vnitřní výška | 272 mm |
| výška celkem | 770 mm |





