Lehký dvoukolový vozík, drátěný, nosnost 120 kg, s pneumatikami pr. 305 mm.

Popis produktu
Dvoukolové ruční vozíky na přepravu zboží a materiálu najdou všestranné využití ve všech provozech.
- nosná konstrukce s ocelových trubek s výplní z drátěného pletiva
- povrchová úprava práškovou modrou barvou
Parametry
| druh kol | bantamová |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 650 x 450 |
| hmotnost | 10 kg |
| nosnost | 120 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 1120 mm |
| průměr kola | 305 mm |
| šířka celkem | 670 mm |
| vnitřní délka | 647 mm |
| vnitřní šířka | 477 mm |
| vnitřní výška | 272 mm |
| výška celkem | 830 mm |





