Rollkontejner, dvoustranný, bez polic, š x h x v: 700x800x1665 mm.

Popis produktu
- pozinkované s ochranným lakem
- nosnost 500 kg
Ocelová konstrukce je tvořená základním rámem s mřížkovou ložnou plochou o nosnosti 500 kg. Základní rám je pojízdný na 4 kolečkách (2 pevná a 2 otočná) z bílého plastu o pr. 125 mm. V rozích jsou umístěná pouzdra pro rychlou montáž popř. demontáž bočních stěn. Celá konstrukce je pozinkovaná a navíc opatřena ochranným lakem. Na boční stěny je možné zavěsit až 4 mřížkové police o nosnosti 100 kg.
Parametry
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 800 x 700 |
| hmotnost | 18 kg |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet ložných ploch | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější hloubka | 805 mm |
| vnější šířka | 710 mm |
| vnější výška | 1665 mm |
| vnitřní hloubka | 790 mm |
| vnitřní šířka | 650 mm |
| vnitřní výška | 1520 mm |











