Mobilní pracovní stůl 1200 x 700 mm, nosnost 380 kg, 1 x police, 4 x zásuvka, barva zelená RAL6011


Popis produktu
- robustní ocelová konstrukce práškově lakovaná s pracovní deskou z bukové spárovky 40 mm
- mobilní stoly jsou vybaveny centrálním zamykáním s blokací zásuvek proti převrhnutí a pojistkou proti neúmyslnému otevření
- 2 otočné kola s brzdou a 2 pevné o pr. 125 mm z polypropylénu
zásuvky:
- masivní 100%-ní výsuvy na čtyřech kuličkových ložiscích
- nosnost 80 kg
- vnitřní rozměry 459x459 mm s přípravou pro vložení dělících prvků
Vybavení:
1 x police
2 x zásuvka 75 mm
1 x zásuvka 100 mm
1 x zásuvka 250 mm
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnost | 100 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 35 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| stohovací nosnost | 380 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet zásuvek | 4 ks |
| hloubka | 700 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka | 1200 mm |
| šířka zásuvky | 459 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 805 mm |

















