Gitterbox / UIC 435-3 - 1200x800x800 mm, nosnost 1500 kg, šedá RAL7030

Popis produktu
Provedení evropské kovové čtyřcestné ohradové palety „Y“, umožňují manipulaci třemi způsoby:
- v závěsném stavu (pomoci speciální traverzy popř. jeřábové vidlice)
- pomocí vidlicových přepravních prostředků s možností zasunutí vidlic z kterékoliv strany
- posunem palety po válečkové dráze
Podlaha: dřevěné desky v omega profilech vsazené do ocelového rámu z L profilů. Podjezdová výška (výška nohou) 100 mm, zajížděcí rozměry 760/590 mm.
Stěny: síto 50 x 50 mm, průměr drátu 4 mm vsazené do ocelového rámu z L profilů, jedna dlouhá stěna rozpůlená, spodní část výklopná, horní část sklopná s popisovou tabulkou 320 x 240 mm.
Povrchová úprava: standardní provedení jednobarevné, šedá RAL7030, popisová tabulka černá.
Parametry
| barva | šedá RAL7030 ![]() |
| boční stěny | drátěné, jedna polosklopná |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 70 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| stohovatelnost | 4 ks |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 835 mm |
| vnější výška | 970 mm |
| výška | 800 mm |










