Rudl VARIOfit, ocelový s kluznými ližínami a smřížkou, nosnost 250 kg, lopata 320 x 250 mm, kola z plné gumy


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelových trubek
- lopata z ocelového plechu
- lakované práškovou barvou s vysokou odolností
- ergonomické rukojeti s ochranou dlaně před poraněním
- konstrukce s drátěnou výplní pro přepravu menších nebo nepevných předmětů
- obruče kol z plné gumy 260x65 mm
- kola s kuličkovými ložisky a plastovým krytem disku
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | plná guma |
| konstrukční materiál | ocel |
| lopata Š×H | 320 × 250 mm |
| hmotnost | 20 kg |
| nosnost | 250 kg |
| šířka | 550 mm |
| výška | 1300 mm |






