Ohradová paleta kovová, skládací a uzavírací, 1200x800 mm, nosnost 1000 kg, modrá RAL5010

Popis produktu
- vyrobené z ocelového plechu a práškově lakované
- vhodné pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem
- po složení lze uzavřít a zajistit visacím zámkem
- jsou trojnásobně stohovatelné při dodržení max. zatížení jedné bedny 1000 kg
- po složení zabírájí minimálně místa a šetří přepravní i skladovací náklady
- vnitřní rozměry (d x š x v): 1165x745x766 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| boční stěny | plné |
| podstavec | na ližinách |
| hmotnost | 100 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| stohovatelnost | 3 ks |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 840 mm |
| vnější výška | 985 mm |










