Podlahová rohož Flexi-Deck 0,3 x 0,3 m, barva šedá, bal 9 ks


Popis produktu
- vhodné pro šatny, sprchy a lehké výrobní provozy
- otvory v rohoži a kolíky na spodní straně zajišťují okamžitý odtok vody
- lehké, ohebné, propojitelné dlaždice z PVC o rozměrech 300 x 300 mm, hmotnost jedné dlaždice 0,4 kg
- dlaždice jsou propojitelné do libovolných rozměrů, lze je jednoduše srolovat
- velmi příjemná pro chůzi naboso, strukturovaný povrch bezpečně chrání před uklouznutím
- vhodné i na šikmé podlahy
- nepodporuje růst bakterií
K dodání vždy v balení po 9 ks = 0,81 m²
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | děrovaný |
| max. provozní teplota | 95 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost | 0,4 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| délka | 300 mm |
| šířka | 300 mm |
| výška | 13 mm |













