Podlahová rohož Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, 100% guma, černá


Popis produktu
- gumová rohož vhodná pro mokré výrobní prostory i venkovní prostředí
- protiskluzová norma DIN 51130
- otvory 22 mm a tvar spodní plochy umožňuje odtok kapalin
- v propojitelných dlaždicích o rozměru 0,9 x 0,9 m (náběhové hrany viz. příslušenství)
- vhodná i pro venkovní prostředí, odolává vlivům počasí (př. dětská hřiště apod.), otvory umožňují růst trávy
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | guma (přírodní pryž) |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | děrovaný |
| max. provozní teplota | 130 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost | 9,95 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| délka | 900 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 18 mm |














