Skříň na chemikálie se zvýšenou ohnivzdorností, dvouplášťová, v x š x h: 1990x1000x450 mm, komín 100 mm


Popis produktu
- dvouplášťové stěny a dveře s vnitřní izolací
- vnitřní odvětrávací stoupačka
Skříně jsou určené k uskladnění olejů, barev a jiných tekutin ohrožujících životní prostředí. Těleso a dveře jsou svařené ze zdvojeného plechu o tl. 1,0 mm, vnitřní prostor je vyplněn nehořlavou minerální vlnou, která tvoří ochranu proti ohni.
Dveře jsou zapuštěné, s dvoubodovým zavíracím systémem, drážka mezi dveřmi a korpusem je utěsněná speciální nehořlavou páskou. V zadním rohu skříně je umístěná odvětrávací stoupačka s dvěma nastavitelnými produchovými koncovkami. Komínem na stropě skříně o pr. 100 mm (výška 100 mm) je možné napojit stoupačku na ventilační systém.
Skříň je vybavená přestavitelnými plechovými policemi-vaničkami o objemu 8 l a nosnosti 50 kg.
Celá konstrukce práškově lakovaná v barvě světle šedé RAL7035.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 120 kg |
| nosnost korpusu | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| počet polic | 5 ks |
| hloubka | 450 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |










