Skladový ocelový kontejner se záchytnou vanou, dxšxv: 3050x2440x2420 mm, podlaha ocelový rošt, lak šedý RAL9007

Popis produktu
- solidní celokovová konstrukce
- roštová podlaha s bezpečnostní záchytnou vanou
- uzamykatelná dvoukřídlová vrata
- možnost zabudování elektroinstalace
Příruční EKO-sklad je určen pro skladování ekologicky nebezpečných kapalin, pevných látek a nebezpečných odpadů.
Svařovaná ocelová konstrukce s vodotěsnou záchytnou vanou, překrytá pozinkovaným roštem, který tvoří podlahu skladu o max. plošném zatížení 1100 kg/m2. Větrací otvory na protilehlých stěnách umožňují přirozenou ventilaci a omezují vznik nebezpečných par. Dvoukřídlová vrata 2230 x 2000 mm jsou umístěna standardně vpředu na čelní stěně a uzamykatelná bezpečnostním zámkem s cylindrickou vložkou. Konstrukce je opatřena hladkým práškovým lakem šedé barvy RAL 9007.
Nebezpečné látky musí být skladované v předepsaných obalech. Při skladování kapalin je nutné dodržovat pravidlo, že celkový objem nesmí překročit 10 ti násobek objemu záchytné vany, který musí být zároveň větší než objem největší jednotlivé skladované nádoby.
Konstrukce skladu je samonosná, lze ho umístit kdekoli na rovné zpevněné ploše bez nutnosti budování základů. S prázdným skladem lze manipulovat pomocí vidlicového vozíku, neboť je umístěn na kovových nohách, nebo jeřábem díky okům umístěných v rozích konstrukce.
Sklad je možné vybavit elktroinstalací (světlo, zásuvka, jističe, rozvody). Pro pohodlnou manipulaci doporučujeme nájezdovou rampu (příslušenství).
Cena tohoto výrobku neobsahuje náklady na dopravu. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Prosíme pouze o udání počtu kusů a adresu dodávky.
Parametry
| barva | šedá RAL9007 ![]() |
| hmotnost | 1000 kg |
| zatížení podlahy | 1100 kg/m2 |
| záchytný objem | 800 l |
| vnější délka | 3050 mm |
| vnější šířka | 2440 mm |
| vnější výška | 2420 mm |
| vnitřní délka | 2800 mm |
| vnitřní šířka | 2250 mm |
| vnitřní výška | 2000 mm |
















