Nástěnná skříňka TECHNO Light, šířka 532 mm, barva oranžová RAL2004/antracit RAL7016.


Popis produktu
Skříňky je možné zavěsit na stěnu nebo umístit na perforovaný panel. Zadní stěna skříňky je perforovaná, uzpůsobená pro zavěšení držáků na nářadí Q-SYSTÉM. Každý modul je vybaven jednou přestavitelnou policí. Konstrukce lakovaná hladkým práškovým lakem.
Parametry
| barva dveří | antracit RAL7016 ![]() |
| barva korpusu | oranžová RAL2004 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 11,5 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 10 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 250 mm |
| šířka | 532 mm |
| výška | 600 mm |











