Nástěnná skříňka TECHNO Light, šířka 1596 mm, barva šedá RAL7035/zelená RAL6011.


Popis produktu
Skříňky je možné zavěsit na stěnu nebo umístit na perforovaný panel. Zadní stěna skříňky je perforovaná, uzpůsobená pro zavěšení držáků na nářadí Q-SYSTÉM. Každý modul je vybaven jednou přestavitelnou policí. Konstrukce lakovaná hladkým práškovým lakem.
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 28,5 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 10 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 250 mm |
| šířka | 1596 mm |
| výška | 600 mm |









